SANİYE ŞİRİN

Sevgili Cheeky Monkey ailesi yaklaşık 3 yıldır hem okul döneminde hem de yaz okulu döneminde çocuklarımıza verdiğiniz emek ve sabır için sizlere sonsuz teşekkürler. Bu süreçte öğretmenlerimizin ve idari personelimizin çocuklarımıza olan özverili davranışları, sorunları çözme şekli, onlara verdiğiniz güven ve yaşayarak öğrettiğiniz İngilizce eğitimi sayesinde bu yıl oğlumu hiç korkmadan İngilizceyi başarabilir mi kaygısı olmadan çok rahat bir şekilde bir koleje yazdırabildim. Bu size veda ettiğimiz anlamına gelmesin. Yaşı yettiği sürece yaz okullarında sizinle birlikte olmaya devam edeceğiz. Çünkü siz öyle güzel bir eğitim sistemi içerisinde bulunuyorsunuz ki çocuklar hiç sıkılmadan, yorulmadan bu süreçte bulunmak istiyorlar. En önemlisi çocuklar mutlu ve enerjik olarak kurs çıkışı evlerine dönüyorlar. Her çocuğa bir birey gözüyle yaklaştığınız için kendilerini değerli hissediyorlar. Önemsendiklerini fark ediyor ve özgüven sahibi oluyorlar.

Bu güne kadar derslere hep Kadir Teacher girdiği için yeri bizde çok ayrı. Gerçek bir öğretmen nasıl olunur, bağırmadan ve hoşgörü ile çocuk nasıl kazanılır bizlere öğretti.

Bu işin insani boyutu. Çocuklarımız burada sadece İngilizce eğitimi değil, doğru davranış da kazanmayı öğrendi.Keşke bizim eğitim sistemimiz de sizlerinki kadar esnek ve kaliteli olsa. Keşke okullardaki öğretmenlerimiz çocuklar konusunda bu kadar duyarlı ve içten olsalar…

Çocuklarımız sayenizde yurt dışında eğitim standartlarında bir eğitim aldılar ve bu bilinçle yetiştiler.Her şey için size sonsuz teşekkürler… Bu bir veda değil tabii, biz yaz okullarında tekrar görüşeceğiz ve sizinle birlikte olmaktan vazgeçmeyeceğiz.

Sizleri çok seviyoruz.
Oğuz & Saniye & Muharrem ŞİRİN

Saniye Şirin, Muhasebe ve Büro Yönetimi Öğretmeni

Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.