Okul Öncesi Çocuklar için Erken İngilizce

OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLAR İÇİN ERKEN İNGİLİZCE

3-7 YAŞ İÇİN

Çocuklar keşfetmeye ve yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar. Yaşamlarının ilk birkaç yılında, kimsenin yardımı olmadan konuşmayı öğrenmeleri başlı başına mucizevi bir başarıdır. Öğrenmek bizlerin doğasında vardır. Eğitimin özü merak ve heyecandır.

Cheeky Monkey İngilizce’de, bu yaş grubu çocuklarımızın merak duygusunu canlı tutup, İngiliz kültürünü keşfetmesini sağlayarak dile ilgi duyup, onu sevmesine odaklanıyoruz. Programlarımız, birbirleriyle bağlantılı, özenle seçilmiş konularla detaylı ve sistematik bir şekilde bu yaş grubuna uygun günlük İngilizce göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Oyunlar, şarkılar, hikayeler, yaratıcı drama ve motor becerilerini geliştirici çok duyulu aktivitelerle İngilizceyi severek öğreterek, ders sonrası çalışma linkleriyle de eğitimin evde sürekliliğini sağlıyoruz. Bunun dışında çocuklar değerler, sesletim, diğer kültürlere saygı ve bazı önemli hayat becerilerini öğrenme fırsatı da elde ederler. Bu süreçte öğretmenin öğrencilerine heyecanını ve coşkusunu şevkle aktarması eğitimin daha verimli ve kalıcı olmasında çok önemli bir yer tutar.

Çocuklarımız fonetik çalışmalarımızda kazandığı ses farkındalıklarıyla, kendi dilinde ve İngilizce arasında karşılaştırmalar yapma olanağı bulur. Diller arası ton ve ritim farklılıklarını keşfetme sürecine girer.

Çocuklar, hayatlarının başlangıcında eğitimlerine önem veren öğretmenleriyle sosyal yeteneklerini geliştirirken ve değerler eğitimi alırken ilk arkadaşlıklarını deneyimler. Bu süreçte, sosyalleşerek ve paylaşımlarda bulunarak İngilizceyi global bir dil olarak keşfederler. Entellektüel olarak daha gelişmiş, düşüncelerini daha iyi ifade eden, daha güçlü hafızaya sahip ve ufukları geniş bireyler olma yolunda ilerlerler.

Bu öğrenme sürecinde, aile olarak gelişimi desteklemek çok önemlidir. İngilizce bilmiyorsanız bile çocuğunuzla beraber öğrenme sürecine girebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği hikaye kitaplarını okuyabilir, beraber şarkılar söyleyebilir veya oyunlar oynayabilirsiniz. Doğru model olan, her gün yeni bir şey öğrenmek isteyen, hatalarını konuşabilen, kitap okuyan, sabır, sevgi, saygı ve huzur dolu bir yuvada her şey mümkündür. En değerli kazanımınız, eğlenerek bu yolculuğun tadına varmak olacaktır.

3 – 4 yaş 1. seviye İngilizce eğitimi için  hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

( Ders süreleri 30 dakikadır)

 • Çarşamba: 11:00 – 12:10

3 – 4 yaş 2. seviye İngilizce eğitimi için  hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

( Ders süreleri 35 dakikadır. )

 • Pazar : 11:00-12:20
 • Pazar:  12:30-13:50

5 – 7 yaş başlangıç seviyesindeki İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Çarşamba – Cuma : 15:30 – 16:50 ( Ders süreleri 35 dakikadır )
 • Cumartesi (Tek gün) :  12:30-14:35 ( 3 ders )
 • Pazar (Tek gün) :  14:00-15:20 ( 2 ders )

5 – 7 yaş 2. seviye İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Cumartesi (Tek gün): 15:00-17:05 ( Ders süreleri 35 dakikadır )

5 – 7 yaş 3. seviye İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Cumartesi (Tek gün): 09:30-11:35 ( Ders süreleri 35 dakikadır )

Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılın

Formu doldurup kayıt olun biz sizi arayalım.

   

  Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.