Okul Öncesi Çocuklar için Erken İngilizce

OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLAR İÇİN ERKEN İNGİLİZCE

3-7 YAŞ İÇİN

Çocuklar keşfetmeye ve yeni şeyler öğrenmeye bayılırlar. Yaşamlarının ilk birkaç yılında, kimsenin yardımı olmadan konuşmayı öğrenmeleri başlı başına mucizevi bir başarıdır. Öğrenmek bizlerin doğasında vardır. Eğitimin özü merak ve heyecandır.

Cheeky Monkey İngilizce’de, okul öncesi çocuklarımızın merak duygusunu canlı tutup, İngiliz kültürünü keşfetmesini sağlayarak dile ilgi duyup, onu sevmesine odaklanıyoruz. Bunu şarkılarla, oyunlarla, hikayelerle, motor becerilerini geliştirici çeşitli çok duyusal aktivitelerle, hareketlerle drama kullanarak, dille oynayarak ve eğlenerek yapıyoruz. Bu süreçte öğretmenin öğrencilerine heyecanını ve coşkusunu şevkle aktarması eğitimin daha verimli ve kalıcı olmasında çok önemli bir yer tutar.

Çocuklarımız fonetik çalışmalarımızda kazandığı ses farkındalıklarıyla, kendi dilinde ve İngilizce arasında karşılaştırmalar yapma olanağı bulur. Diller arası ton ve ritim farklılıklarını keşfetme sürecine girer.

Hayatının ilk dönemlerinde çocuk eğitimine büyük önem veren öğretmenleriyle, sosyal yeteneklerini geliştirme fırsatı bulup değerler eğitimi almaya başlar. Sosyalleşerek, paylaşımlarda bulunarak ilk arkadaşlıklarını deneyimler ve İngilizceyi global bir dil olarak yavaş yavaş hayatına sokmaya başlar.

Entelektüel olarak daha gelişmiş, düşüncelerini daha iyi ifade eden, daha güçlü hafızaya sahip ve ufukları geniş bireyler olma yolunda ilerlerler.

Bu gelişim süreci içinde ailece gelişim zihniyetine sahip olmak gerekir. İngilizce bilmiyorsanız bile çocuğunuzla beraber öğrenme sürecine girebilirsiniz. Doğru model olan, her gün yeni bir şey öğrenmek isteyen, hatalarını konuşabilen, kitap okuyan, sabır, sevgi, saygı ve huzur dolu bir yuvada her şey mümkündür. En önemlisi de eğlenin, bu yolculuğun tadına varmak en değerlisi.

3 – 4 yaş 1. seviye İngilizce eğitimi için  hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

( Ders süreleri 30 dakikadır)

 • Pazar : 11:00 – 12:10
 • Pazar : 12:30 – 13:40

3 – 4 yaş 2. seviye İngilizce eğitimi için  hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

( Ders süreleri 35 dakikadır. )

 • Pazar : 11:00-12:20
 • Pazar:  12:30-13:50

5 – 7 yaş başlangıç seviyesindeki İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Çarşamba – Cuma : 15:30 – 16:50 ( Ders süreleri 35 dakikadır )
 • Cumartesi (Tek gün) :  12:30-14:35 ( 3 ders )

5 – 7 yaş 2. seviye İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Cumartesi (Tek gün): 15:00-17:05 ( Ders süreleri 35 dakikadır )

5 – 7 yaş 3. seviye İngilizce için hazırladığımız eğitim programlarımıza göz atınız:

 • Cumartesi (Tek gün): 09:30-11:35 ( Ders süreleri 35 dakikadır )

Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılın

Formu doldurup kayıt olun biz sizi arayalım.

   

  Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.