Ortaokul Çağındaki Çocuklar için İngilizce

Ortaokul Çağındaki Çocuklar için İngilizce

11-14 YAŞ İÇİN

Cheeky Monkey, hiyerarşik sınıf ortamlarından farklı olarak bilgilerin aktarıldığı bir okul değil; çocukları birey olarak kabul eden, fikirlerin tartışıldığı ve herkesin eş zamanlı öğrenebileceği ortamlar yaratan bir eğitim kurumudur. Her çocuğun eşsiz algılama hızı ve öğrenme şekli olduğunu fark ederek, çok duyulu, iletişimsel, drama ve tüm fiziksel tepki gibi farklı yöntem ve yaklaşımları benimsemekte ve uygulamaktayız.

Çocuklarımız bu erken ergenlik döneminde, fizyolojik ve psikolojik olarak hızlı bir değişim sürecine girerler. Bilişsel olarak her şeyi çok daha hızlı kavrayabilirler ama hayatı biraz daha karmaşıklaşmıştır ve motivasyon sorunları yaşayabilirler. Programlarımız bunu göz önünde bulundurarak birbirleriyle bağlantılı, özenle seçilmiş konularla detaylı ve sistematik bir şekilde bu yaş grubuna uygun olarak hazırlanmaktadır. Ders sonrası çalışma linkleriyle de eğitimin evde sürekliliği sağlanmaktadır. Bu süreçte öğretmenlerimizin, öğrencilerine heyecanını ve coşkusunu şevkle aktarması eğitimlerimizin daha verimli ve kalıcı olmasında çok önemli bir yer tutar.

Bu yaş grubundaki çocuklarımız da Cambridge, Oxford ya da Macmillan yayınlarından özenle seçtiğimiz ders kitaplarıyla, eğitimlerine konuşma ve dinleme ağırlıklı olarak devam ederler.

“Evinizde yetiştirdiğiniz bitki çiçek açmadığında, bitkinin değil çevresel koşulların değiştirilmesi gerekmektedir.” -Alexander Den Heijer

İngilizce seviye 4 için hazırladığımız eğitim programlarına bir göz atınız:

Ders süreleri 40 dakikadır.

  • Cumartesi: 13:30 – 16:40

İngilizce seviye 3 için hazırladığımız eğitim programlarına bir göz atınız:

Ders süreleri 40 dakikadır

  • Cumartesi= 09:30-12:40

Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılın

Formu doldurup kayıt olun biz sizi arayalım.

    Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.