Ortaokul Çağındaki Çocuklar için İngilizce

Ortaokul Çağındaki Çocuklar için İngilizce

11-14 YAŞ İÇİN

Çocuklar bu erken ergenlik döneminde, fizyolojik ve psikolojik olarak hızlı bir değişim sürecine girerler. Bilişsel olarak herşeyi çok daha hızlı kavrayabilirler ama hayatı biraz daha karmaşıklaşmıştır ve motivasyon sorunları yaşayabilirler.

Cheeky Monkey, eğitim felsefesi olarak hiyerarşik sınıf ortamlarında olduğu gibi bilgilerin aktarıldığı bir okul değil; çocukların birey olarak kabul edildiği, fikirlerin tartışıldığı ve herkesin eş zamanlı öğrenebileceği ortamlar yaratan bir eğitim kurumudur. Her bir çocuğun eşsiz algılama hızı ve öğrenme şekli vardır. Bunun farkında olarak çok duyulu, iletişimsel, drama, tüm fiziksel tepki gibi değişik yöntem ve yaklaşımları benimsiyor ve uyguluyoruz.

Cheeky Monkey İngilizce’de bu yaş grubu sınıflarımız genelde bizlerle eğitime devam etmiş çocuklarımızdan oluşmaktadır. Dışarıdan katılmak isteyen çocuklarımızın, sözlü ve de gerekirse yazılı sınava girmeleri gerekmektedir. Daha önce de belirtildiği gibi sınıflarımız yaşa göre DEĞİL çocuklarımızın İngilizce seviyelerine göre şekillenir. Bu nedenle, bu sınıflarımızda 11-14 yaş aralığında olmayan öğrencilerimiz de yer alabilir.

Bu yaş grubundaki çocuklarımız da Cambridge, Oxford ya da Macmillan yayınlarından özenle seçtiğimiz ders kitaplarıyla, eğitimlerine konuşma ve dinleme ağırlıklı olarak devam ederler.

 

İngilizce seviye 4 için hazırladığımız eğitim programlarına bir göz atınız:

Ders süreleri 40 dakikadır.

  • Cumartesi: 13:30 – 16:40

İngilizce seviye 3 için hazırladığımız eğitim programlarına bir göz atınız:

Ders süreleri 40 dakikadır

  • Cumartesi= 09:30-12:40

Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılın

Formu doldurup kayıt olun biz sizi arayalım.

    Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.