AHMET TAŞKIN

Cheeky Monkey ailesi ile tanışmamız tam üç yıl önce oldu. Çocuklarımız Cheeky Monkey ailesi ile gayretli, ellerinden geleni yapmaya çalışan, sevecen, akademik ve öğrencilere pedagojik yaklaşan öğretmen ekibine alışmakta hiç bir sıkıntı yaşamadı. Çocuklarımızın güvenli ve hijyenik bir ortamda bulunduklarından hiç şüphemiz olmadı. Eğitim şekilleri tamamen oyun, drama, şarkı ve bolca yapılan etkinliklerden (Halloween gibi) oluşmakta.

Tamamen uygulamalı, Avrupai bir eğitim modeli uygulamaktalar. Çocuklarımız test, boşluk doldurma, anlamsız ödev ve ezberler ile karşılaşmamaktadır. Cheeky Monkey ailesini tercih etmemizin en büyük sebebi bu başarılı ve modern eğitim şeklidir. Öğretmenlerimiz çocuklara daha iyi hitap edebilmek için her türlü iletişim aracını (bilgisayar, akıllı tahta gibi) kullanmaktalar. Çocuklara İngilizceyi sevdirmek ve dil becerilerini geliştirmek için gerekli psikolojik motivasyonda gayet başarılılar. Çocuğunuzun vizyonunun, ufkunun geliştiğini ve yeniliklere daha açık hale geldiğini bir veli olarak gözlemleyebilmektesiniz.

Her şeyden önce ailemizin Kadir, Fatma ve Yasemin Teacher gibi kalıcı dostlar kazandığına inanmaktayız. Cheeky Monkey ailesi ile tanışmaktan çok mutluyuz. İnşallah seneye çocuklarım ( iki oğlum var) kendilerinden faydalanmaya devam edecekler. Çocuklarım da bunu kesinlikle istemekte. Her şey geleceğimiz çocuklarımız için…

Ahmet Taşkın, Matematik Öğretmeni

Cheeky Monkey English © 2018 All rights reserved.